Mulțumim, d-na dr. Damian Elena !

apr
Dr. Damian Elena

Începând cu data de 01.04.2020, dna. Dr. Damian Elena, medic primar Boli Infecţioase, şi-a încheiat activitatea  la  Spitalul Judeţean de Urgenţă Buzău, ieşind la pensie. Pe această cale, conducerea spitalului doreşte să îi mulţumească pentru întreaga activitate desfăşurată în cadrul secţiei Boli Infecţioase. Pe dna. Dr. Damian Elena o putem descrie ca un om devotat, sensibil, bun profesionist, pentru care activitatea medicală a fost şi va rămâne pe primul loc.

De asemenea, vrem să aducem la cunoştinţa că dna. Dr. Damian Elena a coordonat activitatea programului de HIV/SIDA din cadrul Spitalului Judeţean de Urgenţă Buzău. Retragerea din activitate a d-nei doctor Damian nu o va putea ţine departe de pacienţi, asigurându-ne de tot sprijinul în consilierea cadrelor medicale.

Vă multumim pentru implicarea și profesionalismul de care ați dat dovadă în toti acești ani de activitate și vă asigurăm de întreaga noastră considerație.

Conducerea,
Spitalului Județean de Urgență Buzău

Mulțumim, d-na dr. Damian Elena !

Distribuiți